Konkurs Prof. Michowicza na pracę doktorską – wyniki

Za nami posiedzenie członków Kapituły II edycji Ogólnopolskiego  Konkursu im. Profesora Waldemara Michowicza na  Najlepszą  Rozprawę Doktorską o Tematyce Politologicznej, podczas którego odbyło się głosowanie mające na celu wyłonienie zwycięzcy Konkursu.

Po uwzględnieniu głosów obecnych oraz głosów oddanych drogą korespondencyjną, członkowie Kapituły uznali, że Konkurs wygrała praca doktora A. Nyzio, „Transformacja polityki bezpieczeństwa wewnętrznego Polski w  latach 1989 – 1993″ (promotor dr hab. A. Gruszczak, Prof. UJ).

Kapituła postanowiła również przyznać dwa równorzędne wyróżnienia pracom „Społeczna konstrukcja problemu niepodległości Czeczenii” autorstwa dr P. Olchowskiejoraz „Zagadnienia narodowości w polityce wschodniej piłsudczyków: uwarunkowania – ewolucje – spadkobiercy” autorstwa dr W. Łyska.

Serdecznie gratulujemy  zwycięzcom. Jednocześnie informujemy, że wręczenie nagrody oraz wyróżnień będzie miało miejsce podczas uroczystej gali rozdania dyplomów, która odbędzie się 7 grudnia br. o godz. 16.00 w Auli im. Profesora Michowicza na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Lindleya 5).